top of page

אודות הפרויקט

פרנקל פינת זבולון

Zvulun 49 M_Res Copy.png
פרנקל 53 פינת זבולון 49

על

האיזור

area
פרנקל פינת זבולון 49

בפרויקט פרנקל פינת זבולון, נבנה בניין מיוחד לשימור אשר הוקם במקור בשכונת פלורנטין הצבעונית והתוססת בשנת 1938, ונכלל ברשימת המבנים בעלי ערך אורבני אדריכלי והיסטורי ברחוב מערבי, נקי ושקט. קהילת דיירים שווה ואיכותית, דירות מפנקות ודנדשות... החלום התל אביבי של דור האיקס אכן מתאפשר.

דירה משלך בתל אביב, במרחק הליכה ממסעדות, בארים ובתי קפה, בשכונה שהתמהיל האנושי שלה מגוון ורחב, צבעוני כמוה: בעלי מקצועות חופשיים לצד אומנים ויוצרים בועטים, מביני עניין ובליינים ובקלות ניתן להיתקל במפורסמים המחזיקים דירות בשכונה.

הלב הפועם של העיר

תל אביב היא יעד ההיפסטרים האולטימטיבי. הבירה החילונית של ישראל נמצאת במרכז התרבות והאמנות הישראלית, מה שהופך אותה למקום המושלם עבור עירוניים כדי לעורר השראה ולטפח את היצירתיות. בין אם בצורה של אמנות רחוב, אכילה טבעונית או חיי לילה תת קרקעיים רועשים, תל אביב מתהדרת בהיפסטרים צעירים המעוניינים להצטנן מחוץ למיינסטרים. בעוד שבנווה צדק יש חנויות לבגדי וינטאג', אם אתם רוצים את החוויה האמיתית, לכו לפלורנטין בדרום תל אביב. בפלורנטין תוכלו להתרפק על הגלריה הראשונה של אמנות הרחוב בישראל, לאכול אוכל מקסיקני אותנטי להפתיע, לבדוק את רחוב נחלת בנימין עם השוק הצבעוני שלו ולהכיר את האנשים הכי מפתיעים ומכוונים שיש לעיר להציע.

הקרבה לאתרי בילוי לצד מקומות מסחר אותנטיים של אוכל, חנויות קטנות של כלי בית בוטיקים עצמאיים של אופנה וכל מה שאפשר עוד לרצות – עושה את המגורים שם בדיוק למה שחיפשתם.

ניהול

הפרויקט

ניהול הפרוייקט מתבצע על ידי שמיר הנדסה אזרחית, חברה לניהול ופיקוח פרויקטיי מגורים בניהול בעל החברה אבי שמיר, מהנדס אזרחי בעל ותק של 20 שנים בביצוע, תאום, ניהול ופיקוח על פרויקטי בנייה בישראל. הפרויקטים בטיפול החברה זוכים להתייחסות מקיפה מדוקדקת ועניינית, תוך ירידה לפרטים בכל הרמות ובכל השלבים. הניהול השוטף של צוות היועצים המקצועיים מאפשר ביצוע הנדסי מוקפד.

project
Legal support

ליווי

משפטי

משרד עורכי הדין IBC מרכז תחתיו את מיטב המומחים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי ומספק ללקוחותיו "גב רחב" לכל צרכיהם המשפטיים והעסקיים בישראל ובחו"ל. משרד IBC פועל ממגדל BSR 4 בלב מתחם העסקים של BBC - מרכז העניינים העסקי של ישראל בגבול רמת-גן ובני-ברק. מודל הפעולה של המשרד מבטיח כי לקוחותיו יקבלו תמיד את השירות משותף בכיר המתמחה בדיוק באותו תחום. מומחי חטיבת הנדל"ן של המשרד מטפלים בכל מגוון עסקאות הנדל"ן החל במכירה, השכרה וזכויות שימוש וכלה בקבוצות רוכשים, תמ"א 38, פינוי בינוי, הסכמי קומבינציה, ייעוץ מיסויי וכו'. החטיבה המסחרית עוסקת בליווי מיזמים ועסקאות, מקומיים ובינלאומיים. על עיסוקיה השוטפים נמנים מיזמים משותפים, חוזי הרשאה ושימוש, הגנת קניין רוחני, פיתוח קשרים עסקיים והליכי מו"מ מורכבים בארץ ובחו"ל. הליווי המשפטי של עורכי הדין מתחיל בשלב ההסכם, מסתיים עם רישום הדירה בטאבו על שם כל רוכש, וכולל:

• ייצוג משפטי של כל אחד מהרוכשים בקשר לעסקה.

• עריכת הסכמים.

דיווח לרשויות מיסוי מקרקעין וטיפול בענייני מס רכישה.

ליווי המו"מ והכנה של חוזים מול אדריכל, קבלן, מהנדס, יועצים, ואנשי מקצוע שונים.

• ליווי משפטי של תהליך חתימה על הסכמי משכנתא.

• הסכמה לשמש כנאמן מורשה חתימה בחשבון הנאמנות של הפרויקט והעברת כספים מחשבון הנאמנות - כמפורט בהסכם השיתוף.

• ניהול זכויות.

• רישום הזכויות בטאבו לרבות רישום בית משותף וגיבוש תקנון.

לפרטים נוספים: www.ibc-law.com

על

האדריכל

הפרוייקט תוכנן על ידי האדריכל אלון בן נון. משרד האדריכלים מתמחה בבנייה למגורים - בניינים חדשים, תוספות בנייה לבניינים קיימים ותוספות בנייה לבניינים לשימור. בשנים האחרונות צבר המשרד ניסיון רב בבנייה למגורים, בעיקר בתל אביב, עם עשרות פרויקטים בשלבים שונים של בנייה ותכנון. בשנתיים האחרונות החל המשרד לתכנן גם מבני ציבור וכיום זו אחת מהזרועות החשובות שלו. בכל הפרויקטים שעוברים תחת ידו, מצליח אלון בן נון למקסם את התוצאה עבור היזם והמשתמשים ולחבר את הפרויקט לקונטקסט האורבני באופן המיטבי. בשילוב של שירות ברמה גבוהה ועבודה מקצועית איכותית מתכנן אלון בן נון פרויקטים יחודיים.

לפרטים נוספים: www.abn-arch.co.il

About the architect
appraiser
bottom of page